Adidas iş başvurusu, Adidas personel alımı, Adidas işçi alımı, Adidas iş başvuru formu, Adidas iş ilanları, Adidas Personel Alımı İş Başvuru Formu, Adidas part time iş, Adidas maaşlar…

Dünya devleri arasında yer alan ünlü spor markası Adidas, geçmişten bugüne verdiği kaliteli hizmet ile oldukça fazla tanınıyor. Yediden yetmişe birçok insan spor malzemeleri için Adidas’ı tercih ediyor. Gerek spor ayakkabı, eşofmanlar, spor araç gereçleri, formalar ve birçok buna benzer ürünleri bünyesinde barındırmasıyla müşterilerini memnun ediyor. Bu yüzden başarısını sürekli devam ettiren Adidas, ağını genişletiyor ve yeni mağazalar açıyor. Eğer sizde Adidas mağazalarında görev almak ve Adidas iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

Adidas Spor Giyim

Ünlü spor giyim markası Adidas, 1924 yılında Adolf Dassler tarafından kurulmuştur. Ayrıca marka ismi olan Adidas, kurucusu Adolf Dassler isminden alınmıştır. Kuruluşundan sonra yoluna devam eden Adolf Dassler, Puma AG’nin kurucusu ve abisi Rudorf Dassler ile birlikte ayakkabı üretimine başlamıştır. Sonra başarısını devam ettiren Adidas, 2005 yılında 3.1 euro’ya rakibi Reebok’u satın almıştır.

Adidas İş Başvurusu

1924 yılında kurulan Adidas, yıllar boyunca kaliteli ve profesyonel hizmetini devam ettirerek vazgeçilmez spor markası haline gelmiştir. Başarısının ardından ağını genişleterek, yeni şubeler ve merkezler açarak hizmet kalitesini yükseltmiştir. Ayrıca ünlü spor markası Adidas, zamanla dünyanın en büyük spor üreticileri arasına girerek, başarısını tüm dünyaya kanıtlamıştır. Size yukarıdaki verdiğimiz kısa bilgileri okumanızı öneririz. Çünkü iş başvurusu yapacağınız kuruluş hakkında bir takım bilgilre bilmeniz size + (artı) puan kazandıracaktır.

Eğer gerekli bilgileri okuduysanız ve Adidas ailesine katılarak, Adidas iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Adidas iş başvurusu yapmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantı adresine tıklayarak, kariyer.net’teki açık pozisyonları (iş ilanlarını) görüntüleyebilir ve en uygun pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Adidas iş başvuru formu !

Adidas Maaşları Ne Kadar ?

Ünlü spor giyim markası Adidas’ın personelleri için verdiği ücretler pek bilinmiyor. Bu yüzden adidas maaşları hakkında bilgi paylaşımı yapamıyoruz. Fakat tahminlerimize göre ünlü markanın personellerine değer verdiğini düşünüyoruz.

Adidas iş başvurusu için tıklayın!