Bimeks İşçi Personel Alımı Başvurusu 2014

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunları büyük sıkıntılar verirken, çektiğimiz ekonomik sıkıntılar bizleri epey zorluyor. Ekonomik şartlar yaşantımızı zorlaştırırken , bizler ise mecburen iyi bir işe girmek, kariyer sahibi edinmek ve tabi kide iyi bir para kazanmak telaşına giriyoruz. İyi bir firmada yada kuruluşta çalışmaya başlayarak, hayatın vermiş olduğu işsizlik sorunlarından ve ekonomik zorluklardan kolaylıkla kurtulabiliriz. Güzel bir kariyer sahibi olmak ve bir işte devamlı çalışmak sizi hayatta bir adım daha ileriye alacaktır. Peki iyi bir iş veren firma ve kuruluş nasıl bulabilir diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Bimeks personel alımı yapıyor. Sizde Bimeks’te çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Bimeks’te işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Bimeks Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Bimeks iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Alt kısımda vermiş olduğumuz bilgilerde firmanın genel insan kaynakları bilgileri, firmanın personeline vermiş olduğu bilgiler, işe alım süreçleri, ne kadar personel alacağı ve istenilen genel niteliklere ulaşabilir ve bulunan bağlantıdan başvurularınızı yapabilirsiniz.

1990 yılında Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 ve 2008 yıllarında CNBC–E Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketi olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerine bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sunan Bimeks, Türkiye’nin lider ve öncü markalarından biridir.

Özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile mutlu, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Bimeks, müşteri sadakatinde liderliğini korumaktadır.

Bimeks, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başlayan ilk teknoloji perakende şirketi olma özelliğini taşımasının yanı sıra AVM’de açılan ilk teknoloji perakende şirketidir.

Bimeks, verimliliğe odaklı politika ve uygulamalarına özkaynaklarını güçlendirme atılımını da ilave etmiştir. Kendine özgü franchise sistemi ile sektörüne öncülük eden şirket çok kanallılığı stratejisi olarak benimsemiş ve kendi mağazaları, franchise mağazalar ve online satış kanalı ile erişim ağını her geçen gün büyütmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına yayılmayı hedefleyen Bimeks, 81 ilde en az bir Bimeks mağazası ile var olmayı hedeflemektedir. Dünya pazarına açılarak uluslararası bir marka olmayı uzun dönemli hedefleri arasında bulunduran Bimeks’in çoğunluk hissesi Akgiray Ailesi’ne aittir.

 Aranan Nitelikler :

  • En az lise mezunuysanız,
  • Erkek adaylar için askerliğinizi yapmış ya da 2 yıl tecil ettirmişseniz,
  • İletişim kurarken ses tonu ve diksiyonunuza güveniyorsanız,
  • İş takibi konusunda disiplin sahibiyseniz,
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız,

Bimeks çeşitli pozisyonlarda personel eleman almaktadır. satış danışmanı, çağrı merkezi uzmanı, mağaza teknik danışmanı, mağaza satış danışmanı, kasiyer gibi pozisyonlarda ilanları bulunmaktadır. Sizlerde Bimeks işçi personel alımı başvurusu ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda bulunan başvuru linkine tıklayarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

 BAŞVUR