Ceyhan Belediyesi İş Başvurusu Sözleşmeli Personel Alımı İlanları Ceyhan Belediyesi iş başvurusu ve sözleşmeli personel alımı ilanları belediyemizin planlamasına göre bu yıl gerçekleştirilecek….

Ceyhan Belediyesi İş Başvurusu Sözleşmeli Personel Alımı İlanları

Ceyhan Belediyesi iş başvurusu ve sözleşmeli personel alımı ilanları belediyemizin planlamasına göre bu yıl gerçekleştirilecek. Belediyemizin insan kaynakları birimi planamasını gerçekleştirirken belediyenin bütün birimlerini çok iyi bir biçimde analiz ederek hangi alanda ne kadar personel alınacağını belirlemektedir. Ardından ceyhan belediyesi işçi alımı ilanlarına çıkmaktadır. Yazımız içerisinde sitemiz kullanıcıları için Ceyhan Belediyesinde çalışmak isteyen kullanıcılarımız için personel alımlarına yönelik ilanlarına yansıtacağız. Ayrına sitemiz içerisindeki link ile Ceyhan Belediyesi iş ilanlarını da rutin olarak takip edebilirsiniz.

Adana Ceyhan Belediyesi KPSS  ile personel ve memur alımları gerçekleştirmektedir. Bunun dışında bir diğer personel alım yöntemi de taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yöntemidir. Bu alımlar olacağı süre işkur sitesinde meslek müracaat formu açılmaktadır.

Ceyhan Hakkında Genel Bilgiler

Ceyhan, Adana’nın kazasıdır. Adana iline 47 kilometre mesafede bulunmakta. Adana ilinin merkez kazaları haricinde en yüksek nüfusa sahip ilçesidir.

İklim Özellikleri

Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde olan Ceyhan ilçemiz Adana iline 43 kilometre uzaklıktadır.  Akdenize 30 kilometre. mesafede, 36. ve 37. kuzey enlemleri ile 35. ve 36. şark boylamları içinde bulunan bir kazadır. güney tarafında Yumurtalık, kuzey tarafında Kozan, kuzeybatısında imamoğlu, kuzey şark bölgesinde Kadirli, batıda Yüreğir, doğuda Osmaniye, Hatay vilayetine bağlı Erzin kazası ile sınırdır.

İlçenin ehemmiyetli kısmı tarımsal arazi ile kaplanmış halde olup yüzölçümü 1.424 kilometrekaredir ve 71 köyü bulunmaktadır.En belli akarsu Ceyhan ırmağı kazanın yanı başından akmaktadır ve uzunluğu 509 kilometre’dir. ilave olarak Mercin Suyu, Karaçay, Handeresi, çeperce Deresi kazanın nehirleridir.

Not: Sitemiz içerisinde ilçe Belediyelere ait iş ilanları ve başvuruların yanında Büyükşehir Belediyelerine ait ilanları da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Adana Belediyesi İş İlanları için tıklayınız.