Aliağa Belediyesi işçi personel alımı, Aliağa Beelediyesi memur alımı, Aliağa Belediyesi iş ilanları, Aliağa Belediyesi iş başvurusu….

Aliağa Belediyesi personel işçi alımı konusunu araştırıyorsanız sayfamızda size yardımcı olabilecek bilgileri bulabilirsiniz.  Bu bilgiler sonrasında belediyenin kendi sitesinden veya telefon numaralarından iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Aliağa Belediyesi Hakkında Genel Bilgiler

Aliağa, İdari teşkilatlanma yönünden 1937 yılında bucak olmuş, 1952 yılında belediye teşkilatı kurulmuş ve 14 Ocak 1982 tarih, 2585 sayılı kanun ile ilçe statüsüne kavuşmuştur. Aliağa’nın ilk belediye Başkanı Arif Balamir’dir. Aliağa’yı ilçe yapan 2585 sayılı kanun, 21 Ocak 1982 tarihinde resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Atatürk, Yeni, Yalı, Kültür, Kurtuluş, Siteler ve Kazım Dirik mahallesi olmak üzere 7 mahalleden oluşan Aliağa’ya bağlı iki belde ve 19 köy bulunmaktadır.

ALİAĞA BELEDİYESİ

Aliağa’da Belediye teşkilatı 1952 yılında kurulmuştur. 1982 yılına kadar belde belediyesi olarak hizmet veren belediye teşkilatı, 14 Ocak 1982 tarihinde Bakanlar Kurulu kararı ilçe belediyesi durumuna dönüşmüştür. Aliağa Belediyesi, sanayileşme sonucu büyük bir hızla büyüyen ve genişleyen ilçeye hizmet vermektedir.

Aliağa Belediyesi Personel ve İşçi Alımı Hakkında Bilgiler

Aliağa Belediyesi işçi ve personel alımları konusunda kendi sitesinde çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Site üzerinde zaman zaman İlanlar bölümünden personel alımı ile ilgili duyurular yapılmaktadır. Tüm belediye personel alımı konularında mutlaka belediyeye ait internet sayfasına bakmalısınız.

İnternet adreslerinin yanı sıra, Belediye İnsan Kaynakları ya da Personel Müdürlüğü Bölümü ile de iletişime geçebilirsiniz.

Aliağa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü biriminin iletişim bilgileri şu şekilde:

Telefon :
6161980 / 201
Faks :
0232 6163719
Adres :
Aliağa Belediyesi Hizmet Binası Kat: 2
E-posta :
insankaynaklari@aliaga.bel.tr

Umarız verdiğimiz bilgiler Aliağa Belediyesi işçi ve personel alımı konusunda sizlere yardımcı olabilir.