Balçova Belediyesi işçi personel alımı, Balçova Belediyesi memur alımı, Balçova Belediyesi iş ilanları, Balçova Belediyesi iş başvurusu….

Balçova Belediyesi personel işçi alımı konusunu araştırıyorsanız sayfamızda size yardımcı olabilecek bilgileri bulabilirsiniz.  Bu bilgiler sonrasında belediyenin kendi sitesinden veya telefon numaralarından iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

İzmir Balçova Belediyesi Hakkında Genel Bilgiler

Balçova’nın tarihteki yeri ilçede bulunan kaplıcaların tarihi ile aynı döneme rastlar. Bu tarih M.Ö.1200 yıllarına denk gelir. Dünyanın en önemli destanlarından biri olan İlyada ve Odesia’nın yazarı olan şair Homeros M.Ö. 8 yy. da İzmir’de yaşamıştır. Homeros’un İlyada Destanı’nın bir bölümünde bahsettiği Agamemnon ve Menelaos Troia “Truva” seferini yapan Akhai ordusunun başında bulunan iki komutandır.

Balçova Belediyesi Personel ve İşçi Alımı Hakkında Bilgiler

Balçova Belediyesi işçi ve personel alımları konusunda kendi sitesinde çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Site üzerinde zaman zaman İlanlar bölümünden personel alımı ile ilgili duyurular yapılmaktadır. Tüm belediye personel alımı konularında mutlaka belediyeye ait internet sayfasına bakmalısınız.

İnternet adreslerinin yanı sıra, Belediye İnsan Kaynakları ya da Personel Müdürlüğü Bölümü ile de iletişime geçebilirsiniz.

Balçova Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü biriminin iletişim bilgileri şu şekilde:

Balçova Belediyesi Kat: 4 Telefon: 455 21 41 – 455 21 44

Balçova Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim  Müdürlüğü  5393  sayılı Belediye Kanunu,  657 sayılı Devlet Memurları Kanunu, 4857 sayılı İş Kanunu, 5434  sayılı Emekli Sandığı Kanunu,506 sayılı Sosyal  Sigortalar  Kanunu, 2822 sayılı Toplu İş Sözleşmesi Grev ve Lokavt Kanununa göre yapılmış bulunan  Yürürlükteki Toplu İş sözleşmesi bu konulara ek, kanunlar, yönetmelikler, tüzükler ve çalışma hayatımızı düzenleyen diğer kanunların Belediyelere vermiş olduğu yetki çerçevesinde Belediye Başkanımızın vermiş olduğu direktifler doğrultusunda mevcut çalışan Memur İşçi personelin kazanılmış kadro ve diğer özlük haklarının korunmasını ve devam ettirilmesine ihtiyaç duyulan birimlerdeki personel alımı gereksinimini gerek diğer kurumlardan nakil yoluyla gerekse yeni istihdamlar yaratılmak üzere düzenleme ve çalışmalar yapan  etkililik, verimlilik, işe devam, yer ve görev değişiklikleri, kurum içi anlaşmazlık, yakınmaları göz önünde tutarak kurumdaki sorunların saptanması, tanımlar ve çözüm önerilerinin geliştirilmesi, bunların Belediye üst yönetiminin gündemine getirerek çözülmesini sağlayan, Belediyenin diğer birimlerine personel yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti yapan ve bu alandaki gelişmeleri gerek eğitim semineri gerekse genelge ve diğer yazışma usulleri ile aktaran ve bilgilendiren bir birimdir.

Umarız verdiğimiz bilgiler Balçova Belediyesi işçi ve personel alımı konusunda sizlere yardımcı olabilir.