Simit Sarayı’nda  çalışmak ister misiniz? Simit Sarayı iş başvurusu ve Simit Sarayı personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Simit Sarayı insan kaynaklarını araştırdık. Simit Sarayı iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Simit Sarayı Türkiye’nin kafecilik konseptini en hızlı geliştiren kurumlardan biri olmayı başararak yurt dışına açılmış nadir firmalardan birisidir. Ülke genelinde birçok firması bulunan simit sarayı yeni şubelerine personel alımı yapmaya devam etmektedir.

Simit Sarayı İş Başvurusu yaparken açık olan pozisyonlara personel istihdamı şu bölümlere yapılmaktadır; garson, kasa sorumlusu, insan kaynakları gibi görevler için personel alımı yapılacaktır. Yurt içinde ve dışında hizmet vermekte olan Simit Sarayı Türkiye’nin ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda kaliteli ve lezzetli hizmet sunmaktadır. Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu yola çıkan Simit sarayı ürün çeşitliliği, güçlü soğuk zincir filosu ve 3000 üzerinde çalışanıyla her gün binlerce insana lezzet ve hizmet sunmaktadır.

Simit Sarayı İş Başvurusu yapacak bireylerin başvuru formu için resmi sitemizden başvuru formu doldurup bizlere iletebilirler. Sizlerde bu büyük aileden birisi olmak istiyorsanız iletişim bilgileriniz ve özgeçmişinizle birlikte CV aracılığıyla direk şubelerimize de başvurabilirsiniz.

İş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.